estetikasya.com.tr  .  0216 352 55 33  .  info@estetikasya.com.tr
MERKEZİMİZ

bu bölüm henüz düzenleniyor...

Sizleri merkezimizde görmekten mutluluk duyarız, en yakın zamanda bekliyoruz...
Orhantepe mah. Saraylar cad. Turan Plaza No: 74   Cevizli - Kartal
Estetik Asya ayrıcalığından faydalanmak için sizleri merkezimizde misafir etmek için mutlaka bekliyoruz.
UYGULAMALARIMIZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ÇEKİNMEDEN BİZİ ARAYABİLİR VEYA MERKEZİMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Copyright © 2014 Estetik Asya Tüm hakları saklıdır.
Site içeriğinin izinsiz kullanılması ve kopyalanması kesinlikle yasaktır!
Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız
Dikkat: Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini almaz.
Sitemizde anlatılan cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz.


burun, burun estetik, estetik, estetik cerrahi, saç ekimi, saç ekimi danışmanlığı, fue saç ekimi, fue saç ekimi istanbul, kartal fue saç ekimi, fraksiyonel lazer, fraksiyonel co2 lazer, epilasyon, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, lazer epilasyon istanbul bölgesel zayıflama, kavitasyon, lenf drenaj, pasif jimnastik, power plate, koşu bandı, kondisyon bisikleti, cilt bakımı, dermarol, dermaroller dermaroller istanbul cilt yenileme, masaj, masaj terapi, selülit, selülit uygulamaları, akne, leke, anti-aging, peeling, kalıcı makyaj, kalıcı makyaj istanbul kırışıklık, kırışıklık çözümleri, cilt analizi, kaş dizaynı, yosun terapi, estetik asya, kaş çizme, fransksiyonel lazer, cilt çatlakları, ameliyat izleri, benler, lekeler, çil, power plate, cilt sıkılaştırma, meme estetik, göğüs estetik, anadolu yakası saç ekimi, anadolu yakası estetik, ataşehir saç ekimi, ataşehir estetik, estetik uzmanlığı, uzman doktor estetik, bostancı estetik, bostancı saç ekimi, epilasyon fiyatları, taksitli epilasyon, ucuz epilasyon, göztepe estetik, göztepe saç ekimi, kartal estetik, kartal, kartal epilasyon, kartal lazer, kartal zayıflama, kartal ucuz lazer, kartal ucuz epilasyon, kartal epilasyon fiyatları, kadıköy saç ekimi, kadıköy estetik, pendik estetik, tuzla estetik, pendik saç ekimi, tuzla saç ekimi, ucuz cilt bakımı, cilt bakımı fiyatları, ucuz estetik, estetik fiyatları, lazer fiyatları, lazerli epilasyon, ameliyatsız yüz gençleştirme, liposuction istanbul, liposuction kartal, liposuction bostancı, liposuction kadıköy, yüz germe, liposakşın, liposakşın fiyatları, istanbul liposakşın, liposakşın kartal, liposakşın pendik, liposakşın bostancı, en ucuz liposakşın, en ucuz saç ekimi, en ucuz estetik, kaliteli estetik, kaliteli burun ameliyatı, kaliteli dolgu, dolgu, dolgu fiyatları, dolgu fiyatları, dolgu, kartal dolgu, istanbul dolgu, kadıköy dolgu, anadolu yakası dolgu, kaliteli lazer epilasyon, kaliteli cilt, kaliteli cilt bakımı, taksit lazer epilasyon, fraksiyonel lazer, fraksiyonel lazer fiyatları, istanbul fraksiyonel lazer, istanbul fraksiyonel, fraksiyonel tuzla, fraksiyonel kartal, fraksiyonel pendik, fraksiyonel gebze, fraksiyonel göztepe, fraksiyonel maltepe, fraksiyonel bostancı, fraksiyonel kadıköy, fraksiyonel suadiye, anadolu yakası fraksiyonel, fraksiyonel fiyatları, lazer pilasyon suadiye, suadiye saç ekimi, saç ekimi istanbul anadolu yakası, kavitasyon, kavitasyon ile zayıflama, kavitasyon kartal, kavitasyon pendik, kavitasyon kadıköy, kavitasyon bostancı, kavitasyon fiyatları, anadolu yakası kavitasyon, kavitasyon ile incelme, kırışıklık giderme, kırışıkları yok etme, kırışık giderme istanbul, güzelleşme, güzel görünme, yüz germe, karın germe, yüz germe istanbul, anadolu yakası yüz germe, kaş kaldırma estetiği, dudak estetiği, kaş kaldırma

Close
Estetikasya.com.tr web sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, Web Sitesini ziyaret ve kullanım politikalarını içermektedir. Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sağlık hizmeti vermemektedir .Sitede yer alan bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı vetedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir.Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Reklam Kurulu yasası gereği sitemizdeki kullanılan foto raflar alıntıdır. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Madde 16 : Ticari reklam ve ilânların kanunlara, Reklam Kurulunca belirlenen ilkelere, genel ahlaka, kamu düzenine, kişilik haklarına uygun, dürüst ve doğru olmaları esastır.Tüketiciyi aldatıcı, yanıltıcı veya onun tecrübe ve bilgi noksanlıklarını istismar edici, tüketicinin can ve mal güvenliğini tehlikeye düşürücü, şiddet hareketlerini ve suç işlemeyi özendirici, kamu sağlığını bozucu, hastaları, yaşlıları, çocukları ve özürlüleri istismar edici reklam ve ilânlar ve örtülü reklam yapılamaz. Aynı ihtiyaçları karşılayan ya da aynı amaca yönelik rakip mal ve hizmetlerin karşılaştırmalı reklamları yapılabilir. Reklam veren, ticari reklam veya ilânda yer alan somut iddiaları ispatla yükümlüdür. Reklam verenler, reklamcılar ve mecra kuruluşları bu madde hükümlerine uymakla yükümlüdürler.